best html templates

Szczenięta

Mamy szczenięta!


Miot "H" przyszedł na świat w poniedziałek Wielkanocny- 22.04.2019.
Mamą jest Flora Caveat Actor, tata to piękny, rosły młody pies z linii samych championów, importowany z Czech BLUE MARVEL Our Champions.

Urodziło się 6 chłopców i 1 dziewczynka. 
Rodowód miotu "H"

Zainteresowanych rezerwacją szczeniaka
zapraszam do kontaktu.
+48 608 424 249
kontakt@caveat-actor.pl


Szczenieta są po przeglądzie miotu i pierwszym szczepieniu, wkrótce mogą wyruszyć do swoich nowych rodzin. Do rezerwacji zostało nam dwóch pięknych, obiecujących wystawowo chłopców:

HUNOLD - największy z miotu i w mojej opinii najlepiej rokujący na wystawy. Ma stabilną, typową dla rasy psychikę. Poszukujemy dla niego odpowiedzialnych i kochających opiekunów, którzy biorą pod uwagę uczestnictwo w wystawach psów w przyszłości.


HATHOR - ten słodki chłopak ma wyjątkowo piękną głowę i perfekcyjne rozłożenie kolorów. Ma stabilną, typową dla rasy psychikę i raczej dominujący charakter. Również może w przyszłości uczestniczyć z sukcesami w wystawach psów. Czeka na wyjątkowy dom pełen kochających ludzi.

Mobirise

Zachęcam tych, którzy planują przyjęcie nowego psa do swojej rodziny, aby rozważyli różnorodność ras, odwiedzili kilka hodowli, i nie ograniczali się do wyboru tej najbliższej. Na odpowiedniego psa czasami warto trochę poczekać.
Przyjęcie dużego szwajcara do rodziny jest zobowiązaniem na około 10-najbliższych lat! 

Szczenięta urodzone w naszej hodowli, od pierwszych godzin życia starannie pielęgnuję i obserwuję aż do dnia opuszczenia hodowli.  
Przez pierwsze trzy tygodnie, maluchy mają kontakt wyłącznie z matką i domownikami . 
W czwartym tygodniu stopniowo poznają nowych ludzi oraz członków psiego stada. W piątym, jeśli pogoda na to pozwala, teren wokół domu. Od tego momentu, każdego dnia, spotykają nowe wyzwania, zróżnicowane odgłosy, przeróżne powierzchnie, tunele, zabawki.  

Poświęcam wiele godzin każdego dnia, obserwując i stymulując każdego z nich.
 Po 7-tygodniu życia, podczas przeglądu miotu, szczenięta są oceniane pod kątem zdrowia, wyglądu i wzorca rasy, otrzymują metryczki uprawniające do wystawienia rodowodu w Oddziale ZKWP w docelowym miejscu zamieszkania.


Stosujemy "szczepienia wczesne", tak aby po opuszczeniu hodowli, szczeniaki jak najszybciej miały pełną ochronę przez chorobami. Ponieważ okres do 18-tygodnia życia jest niezwykle istotny dla własciwej socjalizacji i prawidłowego rozwoju społecznego psa, ważne aby nie musiał on na tym etapie być izolowany od świata zewnętrznego i bez ograniczeń mógł poznać wszystko, czego nie miał możliwości poznać podczas pobytu w hodowli, a z czym przyjdzie mu obcować w dorosłym życiu.


Uważam, że niezwykle ważne jest, aby dopasować szczeniaka z rodziną, dlatego zachęcam potencjalnych właścicieli szczeniąt, aby byli całkowicie szczerzy w przedstawieniu swoich oczekiwań wobec dorosłego szwajcara. Dokładam wszelkich starań, aby każde szczenię trafiło do rodziny/osoby do której potrzeb najlepiej pasuje.  
Ponieważ czuję się odpowiedzialna za każdą powołaną do życia istotkę, oczekuję od nabywców szczeniąt z mojej hodowli kontynuacji dbałości o ich zdrowie psychiczne i fizyczne, informowania mnie o wszelkich przebytych przez psa chorobach.
Informacje od państwa dadzą mi wiedzę na temat uwarunkowań genetycznych przekazywanych przez moje suki hodowlane , a także pewność, że szczenięta są szczęśliwe i zadbane w swoich nowych domach.